Інтернет-магазин

Незламній Україні від незламної Ірландії!

Остеопороз та неправильне зрощення переломів можуть стати серйозною проблемою для людей усіх вікових груп. Це пов’язано зі змінами структури та міцності кісткової тканини. Саме тому фахівцями широко призначаються засоби, що містять різні джерела кальцію.

Кальцій є одним із важливих дієтичних нутрієнтів, який важливий для організму, в першу чергу, для формування кісток та зубів. На жаль, наш звичний раціон часто є недостатнім для отримання достатньої кількості кальцію з їжею. Майже 30% чоловіків і 60% жінок старше 19 років не вживають достатньої кількості кальцію.

За багато років категорія кальцієвмісних засобів пройшла еволюцію – від добре знаного кальцію глюконату до новітніх комбінованих засобів, зокрема осеїн-гідроксиапатитових комплексів.

Подібні комплекси, що поєднують натуральні сполуки кальцію та органічні складові поступово йдуть на вищі сходинки в арсеналі призначень травматологів та гінекологів. Це відбувається завдяки клінічно підтвердженій ефективності для зміцнення кісткової тканини, важливого чинника при зрощенні переломів та у профілактиці остеопорозу. При цьому на відміну від звичайних засобів кальцію, осеїн-гідроксиапатитовий комплекс веде і до підвищення кісткової щільності (відповідно міцності), і до збереження гнучкості кісток.

З врахуванням серйозного медичного та соціального виклику, «ОМНІФАРМА» за підтримки ірландських науковців почала виробництво оригінального осеїн-гідроксиапатитового комплексу у формі капсул з порошком перероблених тканин атлантичної риби. Препарат отримав назву «РЕБОДЕНTM / REBODEN», з середини вересня 2023 – вже в аптеках країни.

За словами українських експертів, застосування подібного осеїн-гідроксиапатитового комплексу претендує стати новим стандартом в профілактиці остеопорозу та у зрощенні переломів. Також відзначені відмінна переносимість вживання «РЕБОДЕНTM», високий рівень безпеки, важливі з урахуванням необхідного тривалого прийому.

Є потреба відновити міцність та гнучкість кісток? Порадьтеся з Вашим лікарем та скористайтеся «РЕБОДЕНTM» – комплексом нового покоління для зміцнення кісткової тканини при остеопенії, остеопорозі та після переломів.

Для зручності пацієнтів працює сервіс онлайн-замовлень з доставкою на НОВУ ПОШТУ – Omnishop.com.ua. В асортименті не тільки економ-упаковка «РЕБОДЕНTM» для тривалого прийому (30-60 діб), але й спеціальні ОСТЕОнабори «СТАНДАРТ» та «МАКСІ», в яких знаходяться додаткові засоби для комплексних програм зміцнення кісткової тканини – вітамін К2 («КАДВАН®») та вітамін Д3 («ДЕКАП®»).

РЕБОДЕНTM. Ірландська формула для зміцнення кісткової тканини

Повернутися до новин