Інтернет-магазин
Звернення СЕО
Олег Курченко
СЕО компанії

Коли ми створювали “ОмніФарма”, то були одержимі амбітною метою: вперше в світі поєднати лікувальні властивості природи з принципами сучасної доказової медицини. Тобто, з одного боку, використовувати біологічно активні речовини натурального походження, що на той час набувало популярності, а з іншого – спиратися на беззаперечну науково-дослідницьку базу світового рівня. Так з’явилася місія про створення “натуральних препаратів із доведеною ефективністю”.

Тепер, коли минув час, можна стверджувати – ми втілили нашу мету в життя. Навіть коли ми ведемо мову про дієтичні добавки, наші внутрішні стандарти якості та доказовості не тільки відповідають вимогам, які висуваються до лікарських засобів, але часто перевищують їх:

  • Ми виробляємо наші продукти з обов’язковою сертифікацією виробництва згідно GMP або HACCP;
  • Наш сорбент “БІЛЕ ВУГІЛЛЯ” першим і єдиним серед сорбентів на пострадянському просторі довів свою ефективність і безпечність у дослідженні найвищого рівня доказовості: багатоцентровому, подвійному сліпому, рандомізованому та плацебо-контрольованому;
  • Кількість пацієнтів, яких було залучено до дослідження “Альба”, перевищила 1500 осіб – це значно більше, ніж у вимогах контролюючих органів для вивчення ефективності та безпечності лікарських засобів;
  • Препарати “ВАЛЕРІАНІВНА” і “КАПСУМЕН” повністю відповідають міжнародним і європейським стандартам лікування (у своїх категоріях уперше в Україні);
  • Наші внутрішні вимоги щодо якості дозволили запровадити повноцінний фармаконагляд під керівництвом штатного кваліфікованого лікаря і контроль фармацевтичної безпеки під керівництвом штатного інженера-біотехнолога.

Саме тому регуляторні органи економічно розвинених і передових країн охоче дають “зелене світло” експорту від “ОмніФарма”: від країн Євросоюзу до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Тому будьте впевнені: коли ви обираєте продукцію компанії “ОмніФарма”, ви робите те ж саме, що й наші сім’ї, друзі та колеги.