Інтернет-магазин
Звернення СЕО
Олег Курченко
СЕО компанії

Коли ми створювали ОмніФарма, були одержимі амбітною метою: вперше в світі поєднати лікувальні властивості природи з принципами сучасної доказової медицини. Тобто, з одного боку, використовувати біологічно активні речовини натурального походження, що на той час тільки входило у тренди, а з другого – спиратися на беззаперечну науково-дослідницьку базу світового рівня. Так народилася місія «натуральних препаратів з доведеною ефективністю»…

Тепер, коли минув час, можна стверджувати: ми втілили свою мету у життя. Навіть коли ми ведемо мову про дієтичні добавки, наші внутрішні стандарти якості і доказовості не тільки відповідають, але часто перевищують вимоги, які висуваються до лікарських засобів:

  • Ми виробляємо наші продукти з обов’язковою сертифікацією виробництва згідно GMP або HACCP.
  • Наш сорбент БІЛЕ ВУГІЛЛЯ першим і єдиним серед сорбентів на пострадянському просторі довів свою ефективність і безпечність у дослідженні найвищого рівня доказовості: багатоцентровому, подвійному сліпому, рандомізованому, плацебо-контрольованому.
  • Кількість пацієнтів, яких було залучено до дослідження Альба, перевищило 1500 – це значно вище, ніж в вимогах контролюючих органів для вивчення ефективності і безпечності лікарських засобів.
  • Препарати ВАЛЕРІАНІВНА і КАПСУМЕН повністю відповідають міжнародним і європейським стандартам лікування – у своїх категоріях вперше в Україні.
  • Наші внутрішні вимоги щодо якості дозволили розгорнути повноцінний фармаконагляд під керівництвом штатного кваліфікованого лікаря і контроль фармацевтичної безпеки під керівництвом штатного інженера-біотехнолога.

Саме тому регуляторні органи економічно розвинутих і передових країн охоче дають «зелене світло» експорту від ОмніФарма: від країн Євросоюзу до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Тому будьте впевнені: коли ви обираєте продукти ОмніФарма, ви робите те ж саме, що й наші сім’ї, наші друзі і наші колеги.