Інтернет-магазин

Їсти, проте схуднути? Так! Це можливо з кріспами «Eat2Slim»

Проблема ожиріння в наш час набуває дедалі більшої актуальності. ВООЗ розглядає ожиріння як епідемію, що охопила мільйони людей. Розрахунки експертів засвідчують, що до 2025 р. число хворих на ожиріння в світі становитиме більше 300 млн. осіб.

А що в Україні? Лише 50 % населення України має нормальну вагу. Натомість понад 24 % страждають на ожиріння. Причому жінки стикаються з цією проблемою набагато частіше.
Чи є способи подолати цю проблему?
Так, є. І одним зі способів є раціональне харчування. Тому все більш популярним стає термін «функціональна іжа».
І саме до цієї категорії відносять створений в Україні інноваційний харчовий продукт – натуральні кріспи «Eat2Slim Crisps». Ці маленькі низькокалорійні кріспи допомагають не тільки боротися з надмірним апетитом, але й контролювати масу тіла.

Що у складі «Eat2Slim»?
Псиліум з лушпіння індійського подорожника, глюкоманнан з кореня коннаку (конжаку) та шрот насіння гарбуза. Все це – натуральні харчові волокна, які вбирають воду в шлунку та утворюють густу гелеподібну масу, яка заповнює шлунок, і створюючи відчуття ситості. Така дія робить кріспи частиною дієти для усунення відчуття голоду.
Окрім цього, харчові волокна у складі «Eat2Slim» сприяють підтримки стабільного рівня цукру та холестерину в крові, а також налагоджують роботу шлунково-кишкового тракту.
Щодо шроту гарбузового насіння: він є високоцінним джерелом білку і різних мікроелементів, які позитивно впливають на організм.

Зверніть увагу: завдяки кріспам «Eat2Slim» є можливість відмовитись від одного звичного прийому їжі на день!
Важливо зауважити, що кріспи «Eat2Slim» не є магічним засобом для зниження ваги. Для досягнення бажаного результату необхідно поєднувати їхнє вживання з раціональним харчуванням, регулярним фізичним навантаженням та здоровим способом життя.

Важливо: низькокалорійні 100% натуральні кріспи «Eat2Slim» ухвалені Асоціацією дієтологів України.

Детальний опис «Eat2Slim» >>>>>

Готові діяти? Переходьте за посиланням та робіть замовлення!
https://omnishop.com.ua/eat2slim_100g_classic/

Повернутися до новин