Интернет-магазин

Зустрічайте новинку на фармацевтичному ринку України ТЕТРАМАКС

Українська фармацевтична компанія «Омніфарма» оголошує про випуск в обіг нового лікарського засобу «Тетрамакс», що містить 500 мг тетрацикліну гідрохлориду в одній капсулі. Це єдиний тетрациклін в Україні, з потужним дозуванням (500 мг), для ефективної ерадикації Helicobacter pylori.

Від моменту відкриття H. pylori минуло вже 40 років, однак питання щодо оптимальних методів діагностики та лікування цього патогену залишаються актуальними. H. pylori є головною причиною хронічного гастриту, пептичної виразки та раку шлунку. В Україні рівень захворюваності на цю інфекцію і рак шлунку залишається високим.

Поява лікарського засобу «Тетрамакс»  є важливим кроком у боротьбі з небезпечною бактерією, оскільки ерадикаційна терапія H. pylori потребує застосування високих доз антибіотиків. «Тетрамакс», що містить 500 мг тетрацикліну, забезпечує потужний удар по інфекції, що особливо важливо у випадках з високою резистентністю до інших антибіотиків.

В Україні рівень кларитроміцин-резистентності H. pylori точно не визначений, але, без сумніву, є високим. Через це для першої лінії ерадикаційної терапії рекомендується квадротерапія з препаратами вісмуту протягом 10-14 днів. Цей підхід є найбільш ефективним в умовах невизначеної або високої резистентності до кларитроміцину.

Квадротерапія з препаратом вісмуту, або ВКТ (Вісмут-Квадротерапія), включає в себе:

  1. інгібітор протонної помпи (ІПП) у стандартній дозі двічі на добу,
  2. колоїдний субцитрат вісмуту (КСВ) у дозі 120 мг чотири рази на добу,
  3. тетрациклін у дозі 500 мг чотири рази на добу,
  4. метронідазол у дозі 500 мг тричі на добу.

Включення «Тетрамакс» до ВКТ значно полегшує дотримання схеми ерадикації, забезпечуючи високу концентрацію тетрацикліну, що підвищує ефективність лікування. “Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати українським пацієнтам давно очікуваний препарат, який відповідає клінічному протоколу первинної та спеціалізованої медичної допомоги (УКПМД) «Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у дорослих і дітей» (2023)», – зазначив директор компанії «Омніфарма» Олег Курченко. «Тетрамакс» – це вагомий внесок у боротьбу з інфекцією Helicobacter pylori та зниження захворюваності на рак шлунку.”

У зв’язку з високою поширеністю H. pylori в Україні, новий лікарський засіб «Тетрамакс», може стати ключовим елементом у протоколах лікування виразкової хвороби та функціональної диспепсії, асоційованої з H. pylori. Ми очікуємо, що «Тетрамакс» зробить лікування більш доступним та ефективним, що значно поліпшить якість життя багатьох людей.

«Тетрамакс» вже доступний в аптечних мережах країни з середини травня, і «Омніфарма» планує активну інформаційну кампанію для медичних закладів та лікарів, щоб забезпечити належне інформування спеціалістів про новинку.

Вернуться к новостям