Интернет-магазин

Защита желудка и пищевода восстановлена!

27.03.2023
Цього місяця ТОВ «ОМНІФАРМА» завершило повний цикл оновлення виробництва в Україні портфелю власних продуктів, представивши спеціалістам та пацієнтам оновлений мукоцитопротектор «ДОКТОВІТ®».
Відтепер цей засіб, визнаний раціональним для захисту й відновлення слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки, прискорення загоєння виразок та ерозій слизових, нормалізації процесів травлення, випускається у форматі желатинових капсул (замість таблеток) зі збереженням двох ключових компонентів – декспантенолу та вітаміну U.
Певний час споживачам будо складно знайти «ДОКТОВІТ®» – наразі ситуація змінюється, щотижня збільшується коло аптек, де пацієнт може замовити оновлений засіб.

Для пошуку оновленого мукоцитопротектора «ДОКТОВІТ® 30 капсул» в аптеках радимо застосувати сервіси ТАБЛЕТКИ.ЮА та MYPHARMACY.

Для тих, хто потребує тривалого вживання «ДОКТОВІТ®», діє Сервіс онлайн-замовлень ОМНІШОП: звернувшись до оператора кол-центру, ви можете замовити Економ-упаковку «ДОКТОВІТ® 60 капсул», що дає суттєву економію у порівнянні з аптечними цінами. Ваше замовлення доставляється до будь-якого відділення «Нової Пошти».
Вигідно, зручно, швидко!

Вернуться к новостям