Інтернет-магазин

МАГНЕЛЬ (Mg&B6) – проти стресу і не тільки.

Магній як макроелемент є важливою складовою клітин та тканин організму, яка бере участь у численних ферментативних реакціях.
Магній сприяє зниженню збудливості нейронів та пригніченню нервово-м’язевої передачі нервового імпульсу. Саме тому магній є природним антистресовим елементом, адже гальмує процеси надмірного збудження у центральній нервовій системі та збільшує стійкість організму до негативного впливу зовнішніх чинників.
Крім того іони магнію підтримують координацію серцевого ритму та впливають на зниження підвищеного артеріального тиску, протидіють розвитку синдрому хронічної втоми та приступів мігрені, допомагають нормалізувати самопочуття в передменструальному періоді, сприяють зниженню частоти судом.

Для поліпшення всмоктування магнію в кишечнику, кращої його доставки до тканин і клітин і кращого засвоєння організмом експерти рекомендують використовувати добавки з хелатом магнію – магній гліцинатом – та активної форми вітаміну В6 – піридоксаль-5 фосфатом.

Магнель, магнія гліцинат і піридоксальфосфат, 60 капсул

Саме такий тандем став ключовим для створенння компанією «ОмніФарма Київ» нової дієтичної добавки МАГНЕЛЬ, продажі якої стартували 10 лютого 2021 року на онлайн-сервісі shop.omnifarma.kiev.ua.

Є ознаки дефіциту магнію? Порадьтеся з Вашим лікарем – і скористайтеся кращим рішенням для усунення дефіциту магнію, підтримки серцево-судинної, нервової та опорно-рухової системи. І не треба стояти в черзі в аптеці – замовте зараз МАГНЕЛЬ з доставкою на відділення Нової Пошти.

Повернутися до новин