Інтернет-магазин

Конгрес індустрії краси Pro Beauty Expo 2023 (Київ)

23.03.2023
22-23 березня не втримались від можливості поспілкуватись із споживачами та косметологами на щорічному Б’юті Івенті– Конгресі індустрії краси Pro Beauty Expo 2023 (Київ). Це одна з найбільш очікуваних професійних подій, що об’єднує на одному майданчику сотні компаній-учасниць та тисячі відвідувачів.

Представили на нашому стенді не тільки інноваційну українську серію зубних паст «Наша Зубна паста на Білому Вугіллі®», але й спілкувались з косметологами про розширення можливостей базових антиейдж-программ завдяки досягненням нутріцевтики.
До таких програм за останні роки долучені саплементи дієти на основі транс-ресвератролу, магнію, селену тощо.

ТОВ ОМНІФАРМА постійно розширює обізнаність медичної спільноти з можливостями натуральних засобів на основі компонентів з доведеною ефективністю. За минулий рік фахівці з антийедж-терапії були представлені РЕВЕРС® (капсульований транс-ресвератрол з коріння горця японського), МАГНЕЛЬ® (комбінація магнію гліцинату та піридоксаль-5-фосфату), СЕЛЕНОРМ® (L-селенометіонін).

На виставці відповіли на питання фахівців, дізнались про їхню думку стосовно значення прийому важливих нутріцевтиків. А ще зробили фотосесію з класиками української літератури та провели лотерею з пам’ятними призами.

Радимо приєднатись до групи у ФейсБук – багато корисного для тих, хто шукає шляхи збереження краси та молодості: https://www.facebook.com/krasa.v.40

Бажаєте заощадити? Замовляйте Економ-упаковки «РЕВЕРС® 60 капсул» з доставкою на «НОВУ ПОШТУ»:
https://omnishop.com.ua/revers-resveratrol-250-mg-60-kapsul/
Вигідно, зручно, швидко!

Повернутися до новин