Інтернет-магазин

КАДВАН – ключовий вітамін для зміцнення кісткової тканини при остеопенії, остеопорозі та після переломів

З 1 листопада 2021 року пацієнти України мають змогу застосовувати вітамін К2  (менахінон МК-7) торгової марки КАДВАН для профілактики розвитку остеопенії, остеопорозу та для прискорення зростання відломків після перелому кісток.

Чому необхідно вживати вітамін К2?

Як стверджують останні дослідження, вітамін К2 є ключовим елементом, який активує спеціальні білки, які регулюють засвоєння кальцію в організмі. Коли вітамін D діє як сигнальна молекула, «наказуючи» клітинам виробляти певні білки, вітамін K2 активує ці білки, наділяючи їх фізичною здатністю зв’язувати кальцій. Потім білки безпосередньо координують рух чи організацію самого кальцію. У всіх випадках білки (наприклад, остеокальцин) функціонують лише після того, як вони були активовані вітаміном К.

Які переваги у КАДВАН?

Вироблено у Європі на GMP підприємстві. Дозування (45 мкг) фізіологічне, яке сприймається позитивно, як додаткове джерело вітаміну К2. Упаковка КАДВАН розрахована на місячний прийом. Тільки у КАДВАН вітамін К2 знаходиться в МСТ олії (середньоланцюгові тригліцериди, ЛПНГ) – це ідеальне поєднання для транспортування вітаміну в організмі та його засвоюваності.

Є потреба швидко відновити зламану кінцівку або запобігти розвиткові остеопорозу? Порадьтеся з Вашим лікарем та скористайтеся кращим рішенням для зміцнення кісткової тканини при остеопенії, остеопорозі та після переломів. В інтернет-магазині з доставкою на відділення Нової Пошти можна замовити КАДВАН №90, №180 або комбінацію вітамінів К2 та D3 у вигляді  КАДВАН №90 + ДЕКАП 5000 № 60 (КАДВАН №180 + ДЕКАП 5000 № 120).

Повернутися до новин