Інтернет-магазин

Чистий транс-ресвератрол для захисту судин та нервової системи

Ресвератрол став дуже популярним у пацієнтів та лікарів для профілактики неврологічних розладів, порушень зору, ускладнень діабету, тощо, як потужний антиоксидант.

Дослідження властивостей ресвератролу не припиняються. Недавно було встановлено, що за активність в організмі відповідає тільки 50% ресвератролу, а саме ізомер транс-ресвератрол, тоді як інші 50% (цис-ресвератрол) неактивні. Сучасна фармакологія визначила, що кількість такої активної речовини (транс-ресвератролу) при вживанні на добу має складати 250-500 мг. Тому основна речовина у сучасних препаратах має бути саме у вигляді транс-ресвератролу у кількості (мінімум) 250 мг.

Аптеки України з вересня 2021 року вже мають в асортименті дієтичну добавку РЕВЕРС №30, яка містить 250 мг транс-ресвератролу у кожній капсулі.Реверс - транс-ресвератрол 250 мг, 30 капсул

РЕВЕРС рекомендується з метою нейтралізації впливу вільних радикалів та покращення якості життя та сприяє покращенню стану серцево-судинної системи, покращенню пам’яті та зниженню ризику розвитку нейродегенеративних процесів, покращенню мікроциркуляції в судинах ока та покращенню гостроти зору при ретинопатіях (ураженнях сітківки ока) у хворих на діабет, сприяє здоровому довголіттю, підвищує життєвий тонус та підтримує якість життя.

В інтернет-магазині з доставкою на відділення Нової Пошти можна без черги замовити РЕВЕРС № 60. Бажаємо вам здоров’я!

Повернутися до новин