Інтернет-магазин
Правова угода про отримання інформації
Цей розділ сайту ТОВ «ОмніФарма Київ» містить професійну спеціалізовану інформацію про препарати, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію. Інформація призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування детальніше
Прийняти умови
Відхилити

Використання фітотерапії при лікуванні захворювань щитовидної залози. Кваченюк А.Н.

Завантажити PDF

А. Н. Кваченюк, Е. Л. Кваченюк

ГУ «Институт эндокринологии и обмена веществ им. В. П. Комиссаренко НАМН Украины»,
Киевский городской консультативно-диагностический центр

Мета лікування гіперпластичних захворювань щитовидної залози – зупинка росту вузлів, компенсація гіпотиреозу, нормалізація розмірів органу.
Одним з перспективних засобів в комбінованій терапії дифузного і змішаного зоба є фітотерапія. Найчастіше при захворюваннях щитовидної залози використовують рослинний монопрепарат кореня перстачу білого (Potentilla alba L.), який на ринку України представлений дієтичною добавкою на основі рослинної сировини «Альба». Дослідження показали, що фітопрепарат перстачу білого «Альба» можна рекомендувати для монотерапії або комбінованої консервативної терапії дифузного і змішаного доброякісного еутиреоїдного зоба, а також в комплексному лікуванні тиреотоксичного і гіпотиреоїдного зоба.

З повним текстом статті Ви можете ознайомитись завантаживши PDF

Новини та статті
Всі новини та статті
Слідкуйте за актуальними новинами та подіями компанії ОмніФарма