Інтернет-магазин
Правова угода про отримання інформації
Цей розділ сайту ТОВ «ОмніФарма Київ» містить професійну спеціалізовану інформацію про препарати, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію. Інформація призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування детальніше
Прийняти умови
Відхилити

Клінічні можливості застосування перстачу білого в профілактиці і лікуванні патології щитовидної залози. Камінський А.В.

Завантажити PDF

Камінський А. В.*, Кисельова І. А.**, Тепла О. В.*
* ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»
** Київський міський клінічний ендокринологічний центр.

У статті систематизовано наявні дані про вплив різних мікроелементів на метаболізм йоду і функціонування щитовидної залози (ЩЗ). Далі розглянуті перспективні можливості фітотерапії в лікуванні і профілактиці захворювань ЩЗ. Проведено систематичний аналіз результатів 3-х незалежних відкритих клінічних досліджень з використанням фітопрепарату «Альба» (екстракт кореня перстачу білого), проведених у відповідності до вимог доказової медицини. Представлені терапевтичні можливості застосування «Альба» при різній патології ЩЗ.

Ключові слова: щитовидна залоза, гіпертиреоз, гіпотиреоз, дифузний токсичний зоб, аутоімунний тиреоїдит, перстач білий, фітопрепарат, «Альба».

З повним текстом статті Ви можете ознайомитись завантаживши PDF

Новини та статті
Всі новини та статті
Слідкуйте за актуальними новинами та подіями компанії ОмніФарма