Інтернет-магазин
Правова угода про отримання інформації
Цей розділ сайту ТОВ «ОмніФарма Київ» містить професійну спеціалізовану інформацію про препарати, їх властивості, способи застосування, можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію. Інформація призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування детальніше
Прийняти умови
Відхилити

Дослідженя впливу комбінованого застосування йоду і селену на перебіг найбільш поширеної патології щитоподібної залози. Камінський А.В.

Завантажити PDF

Кисельова І. А., Камінський А. В.

ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»

У статті розглянуті питання існування мікронутріентних дефіцитних станів в Україні, що впливають на ефективність роботи щитовидної залози і розвиток тиреоїдної патології. Представлений клінічний досвід використання фіксованої комбінації мікроелементів йоду і селену в фізіологічних дозах в профілактиці таких порушень. Доведено можливість впливу даної комбінації на стабілізацію наявної тиреоїдної патології і безпеку застосування при аутоімунних захворюваннях.
Ключові слова: щитовидна залоза, дефіцит мікроелементів, йод, селен, дифузний нетоксичний зоб, вузловий зоб, аутоімунний тиреоїдит.

З повним текстом статті Ви можете ознайомитись завантаживши PDF

Новини та статті
Всі новини та статті
Слідкуйте за актуальними новинами та подіями компанії ОмніФарма