Інтернет-магазин

Вебінар «Синдром подразненого кишківника: від патогенезу до лікування»

Третього лютого 2022 року під егідою Української Гастроентерологічної Асоціації та під головуванням професора, заслуженого діяча науки і техніки України, президента ГО «Українська гастроентерологічна асоціація», професора кафедри внутрішньої медицини № 1, Полтавського державного медичного університету Скрипника Ігоря Миколайовича відбувся вебінар “Синдром подразненого кишечника: від патогенезу до лікування”. Шановні спікери поділилися останніми науковими даними, які суттєво можуть поліпшити ефективність клінічного ведення пацієнтів з цією домінуючою патологією у гастроентерологічній практиці.

Зокрема, професор Дорофєєв Андрій Едуардович у своєму докладі на тему «Сучасний погляд на патогенез синдрому подразненого кишківника. Роль мікробіоти» зазначив, що розуміючи механізм розвитку СПК з його многофакторністю необхідно приділяти увагу в лікуванні обов’язково кожному з факторів, включаючи пригнічення патогенної та стимуляції росту корисної мікрофлори для її швидкої нормалізації.

Професор Соловйова Галина Анатоліївна при розгляді еволюції доказових підходів до лікування синдрому подразненого кишківника акцентувала увагу, що в американських гастроентерологічних рекомендаціях олія м’яти перцевої застосовується першочергово, маючи достатньо велику доказову базу.

Сучасні можливості корекції вісцеральної гіперчутливості у хворих на синдром подразненого кишківника були розкриті у доповіді професора Скрипника І.М.

Доцент Швець Олег Віталійович дуже детально зупинився на темі «Дієтичні інтервенції у комплексному лікуванні функціональних розладів кишківника». Зміни в способі життя, в харчуванні відіграють значну роль в перебігу СПК та рекомендовані всім пацієнтам для контролю симптомів. Краще розуміння природи симптомів СПК дозволяє оптимізувати всі напрямки терапевтичних інтервенцій.

На вебінар було зареєстровано понад 1500 спеціалістів. Окрім гастроентерологів до заходу виявили зацікавленість терапевти, сімейні лікарі. В коментарях під час доповідей було багато запитань, що свідчило про актуальність теми серед спеціалістів.

Компанія Омніфарма висловлює глибоку подяку колективу Видавничого Дому «Заславський» та його голові Заславському Олександру Юрійовичу за технічну організацію.

Переглянути подію можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qctoEO90EfE

Повернутися до новин