Інтернет-магазин

OMNIFARMA+DIABETES=OMNIDIA

Цукровий діабет (ЦД) — метаболічний розлад, що характеризується гіперглікемією, інсулінорезистентністю, дисфункцією β-клітин та порушенням секреції інсуліну. ЦД супроводжується порушенням метаболізму ліпідів та ліпопротеїдів, окислювальним стресом, субклінічним запаленням, судинною ендотеліальною дисфункцією, гіпертензією, мікро- і макросудинними ускладненнями, такими як нейропатія, ретинопатія, нефропатія та підвищення рівня смертності.

Велика кількість рослин є багатим джерелом біологічно активних сполук зі специфічними властивостями, корисними при ЦД. Наприклад, окремі рослинні екстракти можуть знизити рівень цукру в крові, причому вживання проходить без небажаних побічних ефектів.

Квасоля звичайна (Phaseolus vulgaris L.) містить велику кількість сполук з гіпоглікемічною, антиоксидантною та гіполіпідемічною дією. Враховучи накопичений в Україні суттєвий обсяг досліджень ефективності та безпечності застосування екстракту окремих частин цієї рослини, ОМНІФАРМА представила у листопаді 2023 чи не перший в Європі стандартизований екстракт трави квасолі звичайної у формі капсул.

Завдання нової розробки — стати частиною раціону пацієнтів з ЦД та покращити якість життя при  метаболічному синдромі, гіпертонії, ожирінні. Використання подібного засобу провідні національні експерти вважають важливою частиною медичної стратегії для пацієнтів з  ЦД.

Повернутися до новин